Čeká vás lukrativní adresa


Hledáte vhodnou kancelář? Své vlastní místo podnikání? Nechcete platit vysoké částky za nájmy? Pak zkuste najít jiné řešení! Virtuální sídlo Praha vám přináší ty nejlepší adresy a to včetně našeho hlavního města.

Kancelářská budova

Posledním moderním hitem

Nejnovější trendy ukazují, že se lidé nechtějí vázat na předražené nájmy, které by v kamenných prostorách museli platit. Chtějí něco originálnějšího a samozřejmě za mnohem lepší cenu. Chtějí mít své místo k podnikání se všemi výhodami, ale nechtějí se zbytečně nechávat zatěžovat. To všechno vám pomohou zprostředkovat naše služby. Je zde i možnost poskytnutí zasedací místnosti.

Pracovní prostor

V našem hlavním městě je hned několik možností, kde získat podobnou kancelář. Praha 1, 4 a 8 je vám plně k dispozici. Vyberte si i vy vhodné místo k vašemu podnikání. Zde se vám bude pracovat báječně. Označíme prostory vaší obchodní adresou, také identifikačním číslem. Přijímáme a přeposíláme veškerou adresu a plnohodnotně tím nahrazujeme klasickou kancelář. Dokonce můžete získat zasedací místnost pro vaši potřebu.
§ Přeposílání korespondence je běžnou součástí našich služeb, stejně tak jako splnění a garantování všech zákonných předpokladů.
§ V našem hlavním městě je to adresa Soukenická 2082/7 – Praha 1, dále pak Bartoškova 1411/20 – 4 a Bínova 529/2 – 8.
§ Dokumenty, které jsou nezbytné, od nás obdržíte po zaplacení nájemného na jeden rok. Jedná se o souhlas s umístěním sídla společnosti a také obdržíte smlouvu o umístění sídla.
§ Nečekají vás žádné další skryté poplatky. Hrajeme férově a s našimi klienty jednáme vždy otevřeně. I proto se snažíme vyjít vstříc jakémukoliv dalšímu požadavku z vaší strany. Na všechno jsme připraveni, tak se přidejte do našeho týmu. Levně, vkusně a také spolehlivě. Tak můžete fungovat, když si zajistíte virtuální prostory vaší firmy.