Dovolená nabitá přírodou, sportem i turistikou


Využijte skvělou nabídku ubytování v soukromí Adršpach a vydejte se do skutečného pohádkového skalního města, které možná znáte ze svých dětských let a možná pouze z filmových pohádek. A není se čemu divit, jedinečná krása skalního města, toho nejrozsáhlejšího ve střední Evropě, odedávna inspirovala mnohé filmaře k zachycení jeho monumentálnosti, tajemnosti a vůbec jedinečné atmosféry, ve které se budete cítit jako v říši divů anebo jako nicotní trpaslíci. Ovšem tento kout republiky nabízí ještě mnohé další atraktivity, které stojí za to navštívit. Vedle skal jsou zde k vidění i strmé rokle, a dokonce i velice rozsáhlý jeskynní komplex, ze kterého se vám zatají dech.

lom

Nicméně do Adršpachu a jeho okolí nevyrážejí pouze milovníci jeskyní, slézání skal a turistiky. Jedná se rovněž o ideální prostředí pro houbaře, a vůbec pro všechny ty, kdo mají rádi krásnou, divokou přírodu. Ne nadarmo byla ta zdejší vyhlášena jako chráněná krajinná oblast pro svou jedinečnou a neopakovatelnou hodnotu živých i neživých přírodních krás. V Broumovském výběžku vás ale osloví i jeho zachovalý krajinný ráz s lidovými chalupami a další drobnou architekturou.

adršpach

Ubytujte se stylově, v soukromí

A pokud chcete všechno zažít přímo na vlastní kůži a svou dovolenou si opravdu užít, tak se neváhejte ubytovat v soukromí právě v jedné ze stylových chalup. K dispozici vám zde budou dva čtyřlůžkové pokoje a také čtyři lůžka v podkroví, samostatná koupelna a dobře vybavená kuchyňka. Ovšem to zdaleka není vše, neboť daleko to nebudete mít ani do místní restaurace či obchodu a věnovat se zde můžete také tenisu, cykloturistice či rybaření a v zimě běžkování, takže je vidět, že co se týče sportu a relaxace v přírodě, tak toto místo skutečně žije. A je jen na vás, zda dáte přednost frekventovaným skalním atrakcím anebo zavítáte na romantická místa, kde nepotkáte ani živáčka. Každopádně se můžete spolehnout na rady místních, kteří vám vše ochotně vysvětlí a odkážou vás právě tam, kde vás to nejvíce potáhne.