Pro milovníky adrenalinu


.

Někdy se vám stává, že zatoužíte po nějaké dobré zábavě, kterou byste mohli absolvovat jako rodina? Mají vám přijet příbuzní a vy byste se rádi vytasili s něčím, co hned tak někde nepotkají? Minigolf znají všichni, a navíc se nechcete spoléhat na počasí a do kina si mohou dojít i sami? Potom je tu něco, kde je hlavním heslem týmová práce, přemýšlení a společný cíl. Zkuste si zahrát escape games Pardubice a uvidíte, že vaše aktivita bude mít maximální úspěch.
Takové hry nejsou zdaleka v každém městě, ale samozřejmě je najdete také v jiných městech, než jen v Pardubicích. Takovou možnost nabízí i Praha, Plzeň, Kutná Hora a mnohé další, stačí se podívat a rezervovat si tu místnost, která se vám nejvíce zalíbí.

exit

Malá změna nezaškodí

Toto prostředí je vhodné pro dvojice, i pro týmy a vůbec nevadí, když se zúčastní i děti. Ti nejmenší by nejspíš nebyli největšími pomocníky, protože je skutečně zapotřebí logického myšlení, abyste se dobrali do správného konce, ale větší děti tu jistě uplatnění najdou a bude je to i bavit.
Tak proč jednou nevyměnit kino nebo restauraci za takovou akční chvilku. Bude to hodinka plná zábavy, ve které si každý najde to své.

.

nápovědy

Tuto hru si oblíbíte

Jsme si jisti, že se vám tato hra bude líbit, protože je připravovaná s maximální chutí potěšit klienta, ať už menší či větší skupinku. Víme, že každý má trochu jiné zájmy a záliby, a proto jsou tu různorodé úkoly, aby měl každý šanci zapojit se do „projektu“ a podat skupině pomocnou ruku.
Ať už to bude práce s mapou, s cizím jazykem nebo jen nějaký hlavolam, určitě se jedná o cestu ke společné zábavě, kdy jste všichni spolu, komunikujete společně a vytváříte si nezapomenutelný zážitek, který si třeba budete chtít někdy zopakovat.

Pro milovníky adrenalinu
3 (60%)2
.